З декларації депутата Гостомельської ради голови бюджетної комісії Олега Мамчура зникла дружина, діти та мільйони , передає Корупція.Інфо

Хоча депутат офіційно розлучився ще у 2011 році, він вносив до своєї декларації екс-дружину та дітей до 2017 року. Один з найбагатших депутатів ради за 2016-й рік, у 2017 збіднів на кілька мільйонів.

Популярне: Сотні українців втратили право на підвищену пенсію: Верховний суд виніс важливе рішення

Натомість з’явилася голова регламентної комісії депутатка цієї ж ради від партії “Нові обличчя” Ольга Смолянчук. Її Мамчур вказав як особу, з якою спільно проживає, але не перебуває у шлюбі.

Депутатка, в свою чергу, також вписала Мамчура до своєї декларації та все його майно.

Як відомо, мати Ольги Смолянчук депутатка Ірпінської ради від партії “Укроп” Наталія Смолянчук.

З майна Мамчур задекларував автомийку в Гостомелі, придбану у 2010-му році, нежитлове приміщення, яке з’явилося в депутата у 2016-му році та 9 земельних ділянок у Гостомелі, загальною площею майже 1 гектар.

Примітно, що 8 з 9-ти ділянок з’явилися у власності депутата у 2017 році. Ці землі були виділені різним особам на сесії Гостомельскої ради під городництво повул. Джерельній. Невдовзі Мамчур викупив усі земельні ділянки, заплативши за них суму, набагато нижчу ринкової. Так, ділянки площею 12 соток обійшлися депутату трохи більше 36 тис. грн. за одну, а за ділянку площею 9 соток він віддав майже 73 тис. грн.

На сайтах продажу землі в Гостомелі за 1 сотку просять близько 50 тис. грн.

На сесії Гостомельської ради 21 грудня 2017 року депутати вже проголосували за зміну цільового призначення ділянок Мамчура – з ОСГ під житлове будівництво.

На запитання журналістів про те як йому вдалося так дешево купити землю в Гостомелі, Мамчур відповідати телефоном відмовився. На пропозицію зустрітися депутат сказав, що не хоче з журналістами розмовляти.

Мамчур також вказав у своїй декларації квартиру Ольги Смолянчук, площею 66 кв метрів, яку депутатка придбала у Бучі 20 грудня 2017 року за ціною дещо більще 332 тис. грн.

Окрім того, у Мамчура в декларації з’явився недобудований об’єкт – МАФ у центрі Гостомеля по вул. Свято-Покровськиій, площею 60 кв метри.

Депутат володіє трьома автівками – вантажним автокраном й двома легковими TOYOTA LAND CRUISER 200 та LEXUS RX350.

Автомобілів, порівняно з попередньою декларацією, в депутата поменшало. Зник ще один вантажний автокран та причіп.

Источник

comments powered by HyperComments