На президентських виборах в березні 2019 року мають хороші шанси на перемогу відразу кілька кандидатів, пояснює астролог Влад Росс.

"Стрілець (Юлія Тимошенко народилася під зодіакальним знаком Стрільця, – прим. ред.) точно проходить у другий тур. Ну, а Водолій (Володимир Зеленський народився під знаком Водолія, – прим. ред.) – це все наше майбутнє. У знаку Стрільця зараз Юпітер – символ влади, успіху і успіху, що може говорити про те, що вибори виграє саме Стрілець, в другий тур вийде точно", – зазначає астролог.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Астролог переконаний, що досить високі шанси увійти в другий тур і у Водолія.

"Взагалі "зоряна година" саме у Зеленського: для нього зірки чітко сходяться і чудово розміщуються на небі, що говорить про те, що більше всього шансів у нього. Це просто зоряна комбінація!", – зазначає Росс.

Однак вибори в Україні може виграти і кандидат без зіркової комбінації і удачі. Для цього достатньо мати хороші фінанси.

"Досить просто всіх купити, ту ж Виборчу комісію. З таким розташуванням планет в гороскопі у Порошенка вишикуються Меркурій і Нептун на момент виборів, йому легко може вдасться сфальсифікувати все: спочатку протягнути себе в другий тур разом з Тимошенко, а потім її обіграти. Тимошенко стовідсотково буде у другому турі", – зазначає астролог.

При цьому Влад Росс переконаний, що доля Порошенко на майбутніх виборах буде залежати виключно від того, як йому вдасться сфальсифікувати вибори. У випадку, якщо йому це не вдасться провернути, то йому більше не бути президентом.

"Проте зірки можуть сприяти одним людям, а інші за допомогою "бабла" міняють все – проти "бабла" не попреш. Навіть якщо Порошенко не виграє вибори, він буде залишатися в українській політиці – це не Яценюк, який пішов остаточно. Однак впливати на життя країни він вже не буде, тим більше, настільки істотно, як зараз", – пояснює астролог.

Источник

comments powered by HyperComments